Uudised

Teeme ara

5. mail kell 10–16 toimuvad talgud, et teha koos kevadtöid suurte eesti kirjanike – Marie Underi, Artur Adsoni ja Friedebert Tuglase – koduaias. Tegemist on erilise Nõmme aiaga, mis Tuglaste ajal kujunes vaatamisväärsuseks omaette, ja mille traditsioone kannab edasi praegu seal asuv Eesti Teaduste Akadeemia Underi ja Tuglase Kirjanduskeskuse muuseumiosakond.


Talgutel teeme kõike mida vaja: riisume lehti, lõikame oksi, korrastame kiviktaimlaid ja peenraid, pügame ilupõõsaid. Nagu ikka, aitab talgulisi kaevamisel ja okste tassimisel must labrador Betti.


Talgulistele pakume teed, kringlit, suppi, ja ekskursiooni majas ja aias. Lisaks saavad mõned soovijad oma aia tarbeks välja kaevata robiinia istiku – see on üks ülimalt luuleline puu.


Täpsem info ja registreerimine siin.

 

Pilte eelmise aasta talgutelt.

teemeara20     teemeara19

teemeara7     teemeara3

teemeara17     teemeara18

teemeara2     teemeara4

teemeara8     teemeara5

teemeara9     teemeara10

 

fJaga
0

Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus

Roosikrantsi 6
10119 Tallinn
Telefon: +372 6 443  147
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Muuseumiosakond

Väikese Illimari 12
11623 Tallinn
Telefon: +372 6 722 847
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Toetajad

EL